Oferujemy Państwu pobyt w nowym, drewnianym domku przeznaczonym dla 2 – 4 osób. Domków posiada dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienkę.
Pokój dzienny jest połączony z wydzielonym w przedpokoju aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się telewizor, stolik, 4 krzesła, komoda, szafa oraz rozkładana wersalka (140×200cm). Aneks kuchenny Jest w pełni wyposażony. W skład wyposażenia wchodzą: czajnik bezprzewodowy, kuchenka indukcyjna,  lodówka chłodziarka, 2 garnki, patelnia, talerze i sztućce oraz szklanki.  W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (160×200) oraz komoda.
Łazienka -Wyposażona w kabinę prysznicową, wc, umywalkę z szafką.

W domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu, używania ognia otwartego oraz smażenia ryb. 
Domek nr 3.
Domek nr.2
Domek piętrowy, posiada dwie niezależne kondygnacje. Każda kondygnacja to pokój sypialny dla max. 4 osób oraz jadalnia z aneksem kuchennym.
Aneks kuchenny wyposażony w mikrofalówkę, czajnik, chłodziarkę, sztućce, talerze, garnki, płyn do naczyń.  Łazienka  - umywalka, toaleta, kabina natryskowa, mydło do rąk.


domek 1domek1domek2domek 2łazienka


REZERWACJA:
e-mail: konikmorski_domki@wp.pl

tel. 091 3868359

tel. kom. 534 087 384

Domek nr.1   

Domek parterowy, w którym znajdują się dwa pokoje mogące pomieścić po max. 4 osoby. W każdym pokoju znajdują się dwie wersalki , stolik, krzesła, komoda i tv. Domek posiada aneks kuchenny wyposażony w mikrofalówkę, czajnik, chłodziarkę, sztućce, talerze, garnki, płyn do naczyń.  Łazienka  - umywalka, toaleta, kabina natryskowa.


sklejka

Domki Konik Morski w Niechorzu